Spotkanie Espanyol vs Mallorca dnia 2022-03-20 13:00 na stadionie RCDE Stadium: 1-0

 

Pierwsza połowa meczu między Espanyol a Mallorca zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-03-20 13:00 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Espanyol a Mallorca.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 42' 1-0 Darder

Żółte kartki Espanyol: Keidi Bare 23' Manuel Morlanes 81' Aleix Vidal 81'

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa 10' Vedat Muriqi 37' Antonio Raillo 62'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Espanyol stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Atletico Madrid a Mallorca zmierzy się z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Elche.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Keidi Bare Jaume Costa bardzo często zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zmagania między graczami z ligi są bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, książkowe gole czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Espanyol i Mallorca i ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, RCDE Stadium.