Mecz Espanyol vs Rayo Vallecano dnia 2022-04-21 17:00 - końcowy wynik 0-1

Espanyol vs Rayo Vallecano zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Espanyol a Rayo Vallecano wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-04-21 17:00 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Espanyol a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 42' 0-1 Catena

Żółte kartki Espanyol: Adrián Embarba 50' Aleix Vidal 86' Fernando Calero 90' Leandro Cabrera 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Mario Hernández 46' Santi Comesaña 57' Fran García 76'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Espanyol zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna i Alaves natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Villarreal.

Wielu fanów śledzi poczynania w lidze La Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Adrián Embarba Óscar Trejo często zapewniły wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy bezwzględne faule, zapadające w pamięć bramki i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące walki między graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Espanyol i Rayo Vallecano z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak RCDE Stadium.