Spotkanie Real Sociedad - Espanyol dnia 2022-09-18 16:30: 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Real Sociedad oraz Espanyol zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-09-18 16:30 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 6 pomiędzy Real Sociedad a Espanyol.

Gole strzelali: A. Sørloth 17' 1-0 T. Kubo Edu Expósito 19' 1-1 Darder Brais Méndez 29' 2-1 Mikel Merino

Żółte kartki Real Sociedad: Brais Méndez 82' Aritz Elustondo 83' Alexander Sørloth 88'

Żółte kartki Espanyol:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Real Sociedad stawi czoła Girona, następne spotkania z drużynami Sheriff Tiraspol oraz Villarreal natomiast Espanyol z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz oraz Valladolid.

Oddani fani śledzą poczynania ligi La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Brais Méndez wielokrotnie zapewniają fantastycznym fanom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, że potyczki nie są warte uwagi. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Real Sociedad oraz Espanyol z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Reale Arena.