Dnia 2023-03-18 17:30 miał miejsce mecz pomiędzy Espanyol i Celta Vigo zakończony wynikiem 1-3

Espanyol vs Celta Vigo zakończony wynikiem 1-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Espanyol a Celta Vigo wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2023-03-18 17:30 na stadionie RCDE Stadium odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Celta Vigo.

Gole strzelali: Gabri Veiga 26' 0-1 Carles Pérez Iago Aspas 45' 0-2 Carles Pérez 82' 0-3 F. Cervi José Gragera 86' 1-3

Żółte kartki Espanyol: Sergi Darder 31' Leandro Cabrera 44'

Żółte kartki Celta Vigo: Javi Galán 62' Jørgen Strand Larsen 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Espanyol stanie naprzeciw Girona, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Real Betis. Kolejno natomiast Celta Vigo podejmie Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Mallorca.

Liczni fani śledzą poczynania ligi La Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Sergi Darder Javi Galán wielokrotnie gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Espanyol oraz Celta Vigo z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, RCDE Stadium.