Mecz pomiędzy Rayo Vallecano i Espanyol zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Estadio de Vallecas dnia 2023-05-21 12:00

Rayo Vallecano - Espanyol, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rayo Vallecano i Espanyol zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-05-21 12:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 35 pomiędzy Rayo Vallecano a Espanyol.

Gole strzelali: Darder 23' 0-1 Raúl de Tomás 42' 1-1 Nico Melamed 59' 1-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Alejandro Catena 70'

Żółte kartki Espanyol: Leandro Cabrera 39' Óscar Gil 85'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rayo Vallecano stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal i Mallorca. Kolejno natomiast Espanyol z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Almeria.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle ciekawe starcia, które startują w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Óscar Trejo Leandro Cabrera nieraz zapewniły wspaniałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż mecze nas nudzą. Wielokrotnie trafiamy na przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Rayo Vallecano i Espanyol w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio de Vallecas.