Spotkanie Espanyol vs Atletico Madrid, wynik końcowy 3-3

Espanyol vs Atletico Madrid zakończony wynikiem 3-3.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Espanyol a Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Dnia 2023-05-24 20:00 na stadionie RCDE Stadium odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Espanyol a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Saúl 21' 0-1 Hermoso A. Griezmann 44' 0-2 Y. Carrasco 46' 0-3 C. Montes 64' 1-3 Aleix Vidal Joselu 76' 2-3 Vinicius Souza 79' 3-3 Aleix Vidal

Żółte kartki Espanyol: Aleix Vidal 66' Vinícius Souza 80'

Żółte kartki Atletico Madrid: Ivo Grbić 75' Carlos Martín 89' José María Giménez 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Espanyol zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz . Kolejno natomiast Atletico Madrid z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani fani futbolu śledzą bardzo ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Aleix Vidal Ivo Grbić stale zapewniają wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami są nader zajadłe, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Systematycznie zdarzają się książkowe asysty i gole, ostre faule zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Espanyol i Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak RCDE Stadium.