Mecz Valencia - Espanyol, wynik 2-2

W dniu 2023-05-28 17:00 na stadionie Estadio de Mestalla odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Valencia a Espanyol.

Pierwsza połowa spotkania między Valencia i Espanyol zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Diego López 38' 1-0 C. Montes 40' 1-1 L. Cabrera M. Braithwaite 50' 1-2 Samuel Lino 90' 2-2 José Gayà

Żółte kartki Valencia:

Żółte kartki Espanyol: César Montes 12' Óscar Gil 37' Martin Braithwaite 90' Aleix Vidal 90'

Czerwone kartki Valencia:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny sędzia meczu - Jesus Gil Manzano, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Valencia stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Almeria oraz a Espanyol z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj wielu kibiców śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak César Montes częstokroć zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Cieszące oko potyczki między piłkarzami są nader zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania nużące. Obserwujemy idealne gole oraz asysty, bezlitosne faule, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Valencia i Espanyol w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio de Mestalla.