Mecz Granada CF vs Real Madrid, wynik końcowy 0-4

Real Madrid zademonstrował swoją dominację na boisku Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie w 35. kolejce La Liga bez trudu pokonał Granada CF 4:0. Już do przerwy zawodnicy z Madrytu prowadzili 2:0, co zapowiadało ich pewne zwycięstwo. Mecz odbył się w piątek, 11 maja, sprawiając, że kibice zgromadzeni na stadionie byli świadkami efektywnej i dynamicznej gry ze strony „Królewskich”. Real potwierdził swoją wysoką formę, utrzymując presję przez całe spotkanie i skutecznie wykańczając swoje akcje.

Relacja z meczu Granada CF - Real Madrid

Dramatyczne widowisko na Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie gospodarze podejmowali legendarny Real Madrid. Mecz odbył się w ramach 35. kolejki La Liga, a emocje sięgały zenitu już od pierwszych minut.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Real Madrid szybko przejął inicjatywę, a to zaowocowało pierwszą bramką. W 38. minucie Fran García umiejętnie wykorzystał okazję i wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojej drużynie.

Gospodarze nie zamierzali jednak bez walki oddać punktów, ale przed przerwą to ponownie Real zaskoczył. W 45. minucie A. Güler podwyższył prowadzenie po asyście Garcíi, ustalając wynik pierwszej połowy na korzyść gości.

Po zmianie stron Real Madrid nie zwalniał tempa. W 49. minucie to Brahim Díaz wpisał się na listę strzelców, a asystę zanotował Dani Ceballos, powiększając przewagę swojego zespołu.

Nie dając szans rywalowi, Real kontynuował swoją ofensywę. W 58. minucie ponownie Brahim Díaz zapisał się na listę strzelców, tym razem asystując L. Modrićowi, który ustalił wynik meczu na 0-4 dla Realu Madrid.

Granada CF próbowała odrobić straty, ale defensywa Realu była niezachwiana. Mimo starań gospodarzy, ostatecznie to Królewscy cieszyli się z pewnego zwycięstwa na wyjeździe.

Wyróżnić należy także aktywność na boisku zawodników, takich jak Fran García, który zdobył dwie bramki, czy Brahim Díaz, który także wpisał się na listę strzelców dwukrotnie. Mecz obfitował w emocje, a kibice mogli podziwiać wysoką jakość piłki prezentowaną przez obie drużyny.

Po zakończonym meczu, Real Madrid pewnie kroczy w stronę kolejnych wyzwań, natomiast Granada CF będzie musiała popracować nad skutecznością, aby odnieść sukces w nadchodzących spotkaniach z Rayo Vallecano, Celtą Vigo i Gironą.