Getafe vs Espanyol, wynik meczu - 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe a Espanyol wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-01-15 13:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Getafe a Espanyol.

Gole strzelali: Joselu 6' 0-1 E. Ünal 7' 1-1 Portu Javi Puado 62' 1-2 Joselu

Żółte kartki Getafe: Domingos Duarte 16' Gastón Álvarez 90'

Żółte kartki Espanyol: Fernando Calero 29' Leandro Cabrera 33' César Montes 51'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny sędzia spotkania to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Getafe stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Real Betis i Atletico Madrid a Espanyol z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Almeria.

Coraz częściej wierni fani śledzą interesujące potyczki ligi La Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Domingos Duarte Fernando Calero raz za razem sprawiają fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi są nader zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że mecze męczą. Zachęcamy każdego z fanów, żeby oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Getafe oraz Espanyol jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.

Zainteresowany zakładami sportowymi? Kliknij tutaj i przeczytaj artykuł!