Na stadionie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2024-03-16 13:00 odbył się mecz między Mallorca oraz Granada CF: końcowy wynik 1-0

W ostatnim starciu 29. kolejki La Liga Mallorca podejmowała Granada CF na Estadi Mallorca Son Moix. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, bramkę na wagę trzech punktów zdobył XYZ w drugiej połowie. Mecz odbył się 16 marca o godzinie 13:00, a emocje towarzyszyły kibicom do ostatnich minut. Czy drużyna Mallorca zdołała utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego?

Mecz La Liga: Mallorca vs Granada CF

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca a Granada CF odbył się w ramach 29. kolejki hiszpańskiej La Liga na Estadi Mallorca Son Moix. Sędzią głównym spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea z Hiszpanii.

Sprawozdanie z meczu:

Zapowiadał się pojedynek pełen emocji na Estadi Mallorca Son Moix, gdzie miejscowi gracze podejmowali drużynę Granada CF. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszej minuty.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się kontrolować środkową strefę boiska. Pierwsza groźna sytuacja miała miejsce w 23. minucie, a efektem tego było ukaranie żółtą kartką Cyle Larina z Mallorca.

Mimo starań obu zespołów, wynik pozostawał niezmieniony do przerwy. Zarówno Mallorca, jak i Granada CF miały trudności z przełamaniem obron, co sprawiało, że emocje rosły na trybunach.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy zaczęli naciskać na bramkę Granady. W 41. minucie jednak Matija Nastasić z Mallorca został ukarany żółtą kartką za faul.

Ostateczny przełom w meczu nastąpił dopiero w 85. minucie, kiedy to Raíllo strzałem głową pokonał bramkarza Granady, ustalając wynik na 1-0 dla Mallorki. Asystę przy tym golu zanotował Darder.

W końcówce spotkania obie drużyny próbowały jeszcze zmienić wynik, ale ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zdobycza trzech punktów. Po zaciętym pojedynku Mallorca pokonała Granada CF 1-0.

Na kartkach sędzia nie oszczędzał - do końcowego gwizdka pokazał kilka żółtych kartek obu drużynom, jednak czerwone kartki nie zostały użyte.

Po tym zwycięstwie Mallorca ma teraz przed sobą trudne mecze z zespołami takimi jak Valencia, Athletic Club i Real Madrid. Natomiast Granada CF zmierzy się kolejno z Cadiz, Valencią i Alaves.