Alaves - Granada CF, wynik spotkania - 3-1

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz w ramach La Ligi pomiędzy drużynami Alaves oraz Granada CF. Mecz odbył się na Estadio de Mendizorroza, a gospodarze wygrali 3-1. Już w pierwszej połowie Alaves objęło prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu Alaves - Granada CF

Dzisiejszy wieczór na Estadio de Mendizorroza w Vitorii zapowiadał się emocjonująco, gdyż miejscowi piłkarze podejmowali drużynę Granada CF. Mecz odbywał się w ramach 14. kolejki La Liga, a kibice mogli liczyć na zaciętą rywalizację. Sędzią głównym spotkania był Javier Alberola Rojas z Hiszpanii.

Po zaciętej walce na boisku, drużyna gospodarzy, Alaves, zdołała pokonać rywali z Granada CF rezultatem 3-1. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, a emocje sięgały zenitu. Mimo starań gości, to miejscowi piłkarze okazali się skuteczniejsi i zasłużenie sięgnęli po trzy punkty.

Przejdźmy teraz do relacji z samego meczu...

Relacja z meczu minuta po minucie

6' - Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane, obie drużyny starały się kontrolować środkowe pole.

9' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla gospodarzy. Ander Guevara został ukarany za niebezpieczne wejście.

11' - GOOOOL! Alaves wychodzi na prowadzenie za sprawą Raúla Torrente, który skutecznie wykorzystuje sytuację podbramkową. 1-0!

16' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla gości. Gonzalo Villar został ukarany za faul na środku boiska.

38' - Druga bramka dla gospodarzy! Tym razem to A. Rebbach, który z asystą Javi Lópeza, podnosi prowadzenie Alaves na 2-0.

55' - Trzecie trafienie dla Alaves! Samu Omorodion strzela gola po asyście Luisa Rioji. Miejscowi piłkarze rozpędzili się i prowadzą 3-0!

59' - Żółta kartka dla Granady. Tym razem faul odpłaca się kartką dla Lucasa Boyé.

86' - Granada CF walczy o odrobienie strat i udaje im się zdobyć honorowego gola. M. Uzuni ustala wynik na 3-1.

87' - Kolejna żółta kartka dla gości. Ricard Sánchez zostaje ukarany przez sędziego.

Po pełnym emocji meczu, Alaves zwycięża 3-1 i zasłużenie sięga po trzy punkty. Miejscowi kibice byli dzisiaj świadkami wspaniałego występu swojej drużyny, która odniosła ważne zwycięstwo.

Najbliższe spotkania obu drużyn zapowiadają się równie ekscytująco, a kibice niecierpliwie czekają na kolejne emocje na boisku. Oby obie drużyny kontynuowały swoją dobrą passę i zaskakiwały swoich fanów piłkarskim widowiskiem.