Dnia 2024-02-18 15:15 na obiekcie Estadio Nuevo Los Cármenes odbyło się spotkanie między Granada CF oraz Almeria - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Granada CF a Almeria zakończył się remisem 1-1 na Estadio Nuevo Los Cármenes. Spotkanie, które odbyło się w ramach 25. kolejki La Liga, było pełne napięcia i emocji. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Almerii 1-0, ale w drugiej połowie Granada zdołała odrobić straty i wywalczyć cenny punkt. Kibice mogli podziwiać wyrównaną rywalizację obu drużyn aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu Granada CF vs Almeria

14 lutego 2024 roku na Estadio Nuevo Los Cármenes odbyło się zacięte starcie pomiędzy drużynami Granada CF oraz Almeria. Mecz rozpoczął się o godzinie 15:15 w ramach 25. kolejki La Liga, a na boisku pojawił się sędzia główny Jesus Gil Manzano z Hiszpanii.

Na początek spotkania to goście z Almerii wyszli na prowadzenie po bramce strzelonej przez Sergio Arribasa w 9. minucie. Mimo starań gospodarzy, do przerwy wynik nie uległ zmianie i na tablicy świetlnej widniało 0-1 dla drużyny przyjezdnej.

Druga połowa to niezwykle emocjonujące momenty. W 75. minucie to jednak Granada CF doprowadziła do wyrównania za sprawą bramki zdobytej przez M. Uzuniego, asysta należała do Gerarda Gumbau. Wynik ustalił się na 1-1, co wywołało euforię wśród fanów obu drużyn.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji, a sędzia musiał sięgnąć po żółte kartki wobec kilku zawodników. Gonzalo Villar z Granada CF zobaczył żółtą kartkę już w 4. minucie, podobnie jak Gerard Gumbau w 68. minucie. Z kolei po stronie Almerii kartki otrzymali Lucas Robertone (77'), Alejandro Pozo (90') oraz Aleksandar Radovanović (90').

Warto zaznaczyć, że żadna z drużyn nie została ukarana czerwoną kartką w trakcie tego meczu, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji na boisku.

Po zakończonym spotkaniu Granada CF czekają kolejne trudne starcia. Ich przeciwnikami będą drużyny takie jak Valencia, Villarreal oraz Real Sociedad. Natomiast Almeria zmierzy się z Atletico Madrid, Celtą Vigo oraz Sevillą w kolejnych pojedynkach ligowych.