Spotkanie pomiędzy Sevilla i Espanyol na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dnia 2023-05-04 17:30 - 3-2

Sevilla kontra Espanyol 3-2. Dnia 2023-05-04 17:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Sevilla a Espanyol.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sevilla i Espanyol zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Bryan Gil 22' 1-0 K. Rekik 29' 1-1 Javi Puado 43' 1-2 Brian Oliván L. Ocampos 69' 2-2 P. Gueye 88' 3-2 M. Acuña

Żółte kartki Sevilla: Bryan Gil 45'

Żółte kartki Espanyol: Denis Suárez 62' Vinícius Souza 90'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Sevilla zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Valladolid i Juventus. Kolejno natomiast Espanyol podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Atletico Madrid.

Wierni fani z zapałem śledzą pasjonujące potyczki w lidze La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Bryan Gil Denis Suárez często gwarantują swoim miłośnikom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul, zapadające w pamięć bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to mecze usypiające. Zachęcamy, aby śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Sevilla i Espanyol i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.