Na obiekcie RCDE Stadium odbyło się spotkanie Espanyol kontra Real Madrid zakończone wynikiem 2-1

Espanyol kontra Real Madrid, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Espanyol i Real Madrid wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-10-03 14:15 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Espanyol a Real Madrid.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 17' 1-0 Adri Embarba Aleix Vidal 60' 2-0 K. Bare K. Benzema 71' 2-1 L. Jović

Żółte kartki Espanyol: Adrián Embarba 11' Óscar Gil 79'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 29'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Espanyol stanie naprzeciw Cadiz, następne spotkania z drużynami Elche i Athletic Club natomiast Real Madrid z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Adrián Embarba Eduardo Camavinga nieraz zagwarantowały własnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Interesujące walki między piłkarzami okazują się zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania nas nudzą. Obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Espanyol i Real Madrid z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, RCDE Stadium.