Espanyol kontra Athletic Club, wynik spotkania: 1-1

Espanyol kontra Athletic Club 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Espanyol a Athletic Club zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-10-26 19:00 na obiekcie sportowym RCDE Stadium odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Espanyol i Athletic Club.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 33' 1-0 Williams 52' 1-1 Lekue

Żółte kartki Espanyol: Yangel Herrera 73'

Żółte kartki Athletic Club: Alex Berenguer 75' Yeray Álvarez 90'

Czerwone kartki Espanyol: Raúl de Tomás 90'

Czerwone kartki Athletic Club:

Główny arbiter spotkania to Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Espanyol stawi czoła Granada CF, następne spotkania z drużynami Barcelona i Real Sociedad. Kolejno natomiast Athletic Club z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Levante i Granada CF.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą fascynujące starcia w lidze La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Yangel Herrera Alex Berenguer często zaserwowały fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty i bramki, nieprzepisowe faule zapewniające pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Espanyol i Athletic Club jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, RCDE Stadium.