Granada CF vs Osasuna, wynik spotkania 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Granada CF a Osasuną był prawdziwym widowiskiem piłkarskim, które odbyło się na Estadio Nuevo Los Cármenes. Drużyna gości nie miała łatwego zadania, a gospodarze pewnie kontrolowali przebieg spotkania, co ostatecznie zaowocowało zwycięstwem 3-0 dla Granady. Mecz ten odbył się 1 dzień temu, 28 kwietnia o godzinie 14:15 w ramach 33. kolejki La Liga.

Relacja z przebiegu meczu

Mecz pomiędzy Granada CF a Osasuna zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach 33. kolejki La Liga na Estadio Nuevo Los Cármenes o godzinie 14:15. Sędzią głównym był Alejandro Muniz Ruiz z Hiszpanii.

Relacja z meczu

Zaczęło się niesamowicie na Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie kibice od samego początku meczu tworzyli niesamowitą atmosferę dopingując swoją drużynę. Pierwsza połowa była zacięta, obie drużyny starały się kontrolować środkową strefę boiska, jednak to gospodarze wyszli na prowadzenie w 29. minucie. Fede Pellistri bezlitośnie wykorzystał sytuację, asystującemu Sergio Ruizowi i skierował piłkę do siatki, otwierając wynik meczu.

Druga połowa rozpoczęła się od razu zaskakująco dla gości. W 48. minucie Mario Uzuni podwyższył prowadzenie Granady, wykorzystując podanie od Kamila Jóźwiaka i posyłając piłkę do siatki. Osasuna próbowała odpowiedzieć, ale defensywa gospodarzy była nieugięta. W końcówce meczu, w doliczonym czasie gry, to Lucas Boyé strzelił trzeciego gola dla Granady, zapewniając swojej drużynie komfortowe zwycięstwo 3-0.

W trakcie meczu padło wiele żółtych kartek, zarówno dla gospodarzy, jak i gości, co świadczyło o zaciętości spotkania. Lucas Boyé, Kamil Jóźwiak, Sergio Ruiz Alonso oraz Miguel Rubio z Granady otrzymali kartki. Z kolei w drużynie Osasuny nie odnotowano żadnych kartek.

Ostatnie minuty meczu upłynęły pod znakiem kontroli gry przez Granadę, która pewnie utrzymywała prowadzenie i nie dawała przeciwnikowi szansy na odrobienie strat. Po końcowym gwizdku sędziego, kibice gospodarzy świętowali zwycięstwo swojej drużyny, a piłkarze mogli cieszyć się z trzech cennych punktów w ligowej tabeli.

Zwycięstwo nad Osasuną to doskonałe przygotowanie Granady CF na nadchodzące trudne spotkania z Sevillą, Realem Madryt oraz Rayo Vallecano. Z kolei drużyna z Nawarry czeka teraz seria meczów z Real Betis, Athletic Club oraz Mallorcą, gdzie będą chcieli odnaleźć swoją drogę do zwycięstw.