Mallorca vs Espanyol, wynik spotkania - 1-1

Mallorca vs Espanyol, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Espanyol wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-28 19:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 12. Zmierzyły się Mallorca oraz Espanyol.

Gole strzelali: V. Muriqi 48' 1-0 G. González José Carlos Lazo 70' 1-1 Brian Oliván

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz de Galarreta 45' Giovanni González 76' Antonio Raíllo 89' Martin Valjent 90'

Żółte kartki Espanyol: Sergi Darder 78'

Czerwone kartki Mallorca: Pablo Maffeo -5'

Czerwone kartki Espanyol:

Główny arbiter spotkania to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Mallorca stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Autol a Espanyol podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Rincón.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Iñigo Ruiz de Galarreta Sergi Darder niejednokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Trafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nas męczą. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Mallorca i Espanyol z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.