Granada CF - Getafe, wynik spotkania: 1-1

W meczu 13. kolejki La Liga drużyny Granada CF oraz Getafe zremisowały 1-1. Spotkanie odbyło się na Estadio Nuevo Los Cármenes, a wynik na przerwę również wynosił 1-1. Oba zespoły zaprezentowały się solidnie, jednak żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Mecz odbył się 11 listopada 2023 roku o godzinie 17:30.

Relacja z Meczu

Dziś na Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Granada CF oraz Getafe w ramach 13 kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje na boisku sięgały zenitu.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, gdy już w 2 minucie Borja Mayoral zdobył bramkę dla Getafe, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Asystę przy tym trafieniu zaliczył M. Greenwood. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. Gonzalo Villar wyrównał stan meczu w 45 minucie, wykorzystując asystę Carlosa Nevy.

W drugiej połowie obie drużyny starały się zdobyć bramkę na prowadzenie, ale mimo kilku groźnych sytuacji wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pozostawiając kibiców z mieszanych uczuć.

Obie drużyny były bardzo aktywne na boisku, co zaowocowało wieloma kartkami żółtymi. Dla gospodarzy kartki otrzymali Lucas Boyé, Carlos Neva, Bryan Zaragoza oraz Wilson Manafá, natomiast dla drużyny przeciwników żółte kartki zobaczyli Carles Aleñá oraz Óscar Rodríguez.

Mecz sędziował Alejandro Muniz Ruiz z Hiszpanii. Jego obecność na boisku była niezbędna, aby pilnować dyscypliny oraz bezpieczeństwa zawodników.

Teraz, obie drużyny będą musiały szybko otrząsnąć się po tym spotkaniu, ponieważ już niedługo czekają ich kolejne wyzwania. Granada CF zmierzy się z Alaves, Real Madrid oraz Athletic Club, natomiast Getafe stanie do walki z Almeria, Las Palmas oraz Valencią.