Spotkanie Granada CF vs Villarreal na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes: wynik końcowy 2-3

W kolejce 11 La Liga doszło do emocjonującego spotkania pomiędzy drużynami Granada CF i Villarreal. Mecz rozegrany został na Estadio Nuevo Los Cármenes, a sędzią głównym był Javier Iglesias Villanueva z Hiszpanii. Zarówno pierwsza połowa, jak i całe spotkanie obfitowały w wiele bramek, co sprawiło, że kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Ostatecznie to Villarreal wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując Granadę CF 3-2.

Mecz pomiędzy Granada CF a Villarreal - emocjonujące widowisko na Estadio Nuevo Los Cármenes

Wczorajszy mecz w ramach La Liga pomiędzy Granada CF a Villarreal dostarczył kibicom wiele emocji. Mecz odbył się na Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie obie drużyny zagrały widowiskowe spotkanie, które zakończyło się zwycięstwem Villarreal 3-2.

Gospodarze szybko znaleźli się w defensywie, gdy Gerard Moreno zdobył dwie bramki dla Villarreal w 18. i 23. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 2-0. Chwilę później, w 28. minucie, A. Sørloth wykorzystał sytuację i podwyższył prowadzenie Villarreal na 3-0. Mimo to, gracze Granady nie poddali się i zdołali odpowiedzieć dwiema bramkami, które padły w 29. i 34. minucie, zmniejszając prowadzenie przeciwników do 3-2.

Mecz obfitował w wiele emocji, a kibice zasiadający na trybunach mieli okazję obserwować wiele akcji podbramkowych oraz skuteczne wykończenia. Zarówno drużyna gospodarzy, jak i goście prezentowali wysoki poziom piłki nożnej, co sprawiło, że widowisko było pełne napięcia do ostatniego gwizdka.

Meczu towarzyszyło wiele emocji również poza boiskiem. Sędzią spotkania był Javier Iglesias Villanueva, który musiał interweniować stosując kary w postaci żółtych kartek. Drużynom zostały pokazane cztery żółte kartki, z czego trzy trafiły do zawodników Villarreal – Alejandro Baena w 50. minucie, Raúl Albiol w 68. minucie oraz Carlos Romero w 73. minucie. Ostatecznie, także zawodnik drużyny przeciwników, Dani Parejo, został ukarany w 90. minucie.

Mimo porażki, Granada CF ma już plany na kolejne mecze, w których zmierzy się z Getafe, Alaves oraz Real Madrid. Z kolei Villarreal zmierzy się z Maccabi Haifa, Atletico Madrid oraz Osasuna.