Spotkanie Granada CF - Real Betis zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Granada CF a Real Betis wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-09-28 17:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Granada CF i Real Betis.

Gole strzelali: Assane Diao 51' 0-1 Ayoze Pérez L. Boyé 67' 1-1 Bryan Zaragoza

Żółte kartki Granada CF: Gerard Gumbau 3' Ignasi Miquel 74'

Żółte kartki Real Betis: Aitor Ruibal 88'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Real Betis:

Główny sędzia meczu to Victor Garcia Verdura, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Granada CF zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Osasuna i Villarreal natomiast Real Betis podejmie Sparta Praha. Następne mecze zagra z drużynami Alaves i Getafe.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Gerard Gumbau Aitor Ruibal systematycznie sprawiają wspaniałym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami z ligi są nader zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż mecze nas męczą. Obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Granada CF i Real Betis jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Nuevo Los Cármenes.